Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hol wejściowy

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:25 pm

a ona posłała owym gryfonkom spojrzenie z serii "i tak będzie mój", bo nawet jeśli nie będzie, to ona i tak była wredną suką ;/ - i tak wygrasz - powiedziała. - na pewno. obiecuję, że przyjdę i będę ci kibicować - uśmiechnęła się pociesznie i odruchowo złapała go za rękę.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:28 pm

zdziwił się ale nie wyrwał się z uścisku-Dzięki.Ale to będzie cięzki mecz.Wiesz jaką kapitan mają Krukoni.Grają do ostatniej kropli krwi.Będzie ciężko.ALe i tak jestesmy na pierwszym miejscu w tabeli więc nawet jak przegramy będziemy nadal pierwsi.
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:32 pm

- wiem - skrzywiła się, bo ślizgoni raz przegrali z krukonami. - ale nie możesz się denerwować, bo to ci nie wyjdzie na dobre. albo załatw sobie ten eliksir, felix felicis, czy jakoś tak. zapewni ci szczęście przez dwadzieścia cztery godziny, wystarczy jedna kropla i spełni się wszystko, czego pragniesz... - powiedziała ciszej.

//zw, będę za 15 min:*
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:34 pm

hahaha szarlotka pewnie juz go stosuje co??-nie wolę grac fair-zmarszczył brwi i spojrzał na nią.cy ona wszystko załatwia czarami??rozczarowała go on chciał żyć normalnie jak człowiek a nie jak czarodziej.
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:54 pm

no nie, jakoś nie widzę, żeby coś jej się udawało:(
- ale to będzie fair. po prostu będziesz miał większe szczęście, niż na co dzień - wzruszyła ramionami. - ale szkoda. to mogłoby wiele w twoim życiu zmienić...
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:57 pm

może coś pomyliła w przepisie???
-nie narzekam na brak szczęscia.rozmawiasz że mną i nie zabijasz wzrokiem więc juz czuje się jak szczęściasz-zaśmiał się uroczo
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 9:59 pm

pewnie tak ;p
- ale to chyba nie był twój życiowy cel, co? no, żebyśmy rozmawiali i żebym cię nie zabijała wzrokiem - uśmiechnęła się całkiem uroczo. - ale jak chcesz. to twój wybór.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:01 pm

pokiwał głową-racja mam inne cele w życiu,bardziej poważne.Ale to dopiero za parę lat jak skończe Hogwart i wyjadę do Bułgaroi polować na smoki-ojej wyjawił jej swoje plany życiowe a nigdy jeszcze o nich nie mówił
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:04 pm

- no co ty? - uniosła lekko brwi. - chcesz wyjechać do bułgarii? przecież to daleko - skrzywiła się i wcale jej ten pomysł nie odpowiadał, bo ona nie chciała mieszkać w bułgarii, a to oznaczało, że będą się rzadko/wcale widywać.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:09 pm

ahahahha ale ona juz im robi plany na przyszłość xo-Jak uda mi się dobrze zdać egzaminy.Mam OWTM w tym roku i od nich wszystko zależy.A jak się nie uda pewnie trafie do Ministerstwa albo zostanę lekarzem w szpitalu-uśmiechnął się.Był bardzo ambitny.
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:11 pm

no ona ma tylko nadzieję, że w przyszłości też się będą przyjaźnićSad
pokiwała ze zrozumieniem głową. wolałaby, żeby się nie udało, ale z drugiej strony chciała, żeby był szczęśliwy, ach. - rozumiem - powiedziała. jej było głupio mówić o swoich planach, bo pewnie chciała dołączyć do czarnego pana. - moja matka chce, żebym była aurorem - skrzywiła się lekko.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:12 pm

jak będzie dobra bo on będzie walczył przeciwko Czarnemu Panu xp
-Aurorem??To też ciekawe-Ja chce pomagać ludziom-smutno mu si zrobiło bo on nie miał rodziny.był sierotą.-Więc powodzenia-klepnął ją w ramie
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:15 pm

- no co ty. nie chcę być aurorem. to nudne - wzruszyła ramionami i oparła głowę na jego ramieniu, pewnie pod pretekstem, że była zmęczona, chociaż tak naprawdę po prostu było jej tak miło i przyjemnie ;p
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:18 pm

i on ładnie pachniał hugo bossem. uśmiechnął się i objął ją nawet ramieniem.troche dziwnie mu było bo siedzieli na widoku.a tu prosze gryfek ze ślizgonką.-ale pozyteczne-zapewnił ją
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:20 pm

ale przecież to pewnie było tylko przyjacielskie ;p chociaż dla niego szarlotka by pewnie nawet wyrzekła się czarnego pana i została aurorem ;/ - tak... podobno - wzruszyła ramionami. - mam jeszcze trochę czasu i muszę to przemyśleć. idziesz na ten trening?
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:25 pm

-no wiesz-spojrzał na nią z szerokim uśmiechem-jak chce Cię pocałowac to Ty wysyłasz mnie na trening.-zdjął ręke z jej ramienia i wstał ociągając się-No dobra jak tak chcesz to sobie idę-wziął nawet miotłę aby było dramatyczniej
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:27 pm

uniosła brwi, bo ją to zdziwiło, a nawet przez chwilę wściekła się na siebie, a potem się zarumieniła, co było do niej zupełnie niepodobne. też wstała. - skąd miałam wiedzieć, że chcesz mnie pocałować? - rzuciła. - nie chciałam, żebyś spóźnił się przeze mnie na trening - wzruszyła ramionami. - chociaż pewnie i tak już jesteś spóźniony.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:29 pm

pokręcił głową i mocniej zacisnął ręke na miotle-nie mam dziś oficjalnego treningu.sam ćwiczę dla siebie-wyjaśnił jej ale nie patrzył już na nią tylko gdzieś w bok.
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:32 pm

- aha - powiedziała i zauważyła, że unikał jej wzroku. podeszła do niego bliżej i złapała go za policzek, odwracając jego twarz ku sobie i zaraz cofnęła rękę. - chyba się na mnie nie obraziłeś, co?
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:33 pm

zabrał jej ręke bo się speszył xp-nie za co niby???nic mi nie zrobiłaś-odwrócił znowu wzrok,zaczął się bać teraz jej gniewu hahaha
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:35 pm

ale ona się nie gniewała, tylko było jej przykro, że się obraziłSad
- nie wiem, ale tak się zachowujesz - wzruszyła ramionami i odsunęła się o krok, nadal mnąc w rękach swoją szatę z ładnymi, zielonymi akcentami, bo to ślizgonka.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:39 pm

-no jak się zachowuje-zniecierpliwił się bo chyba normalnie zachowuje jak wiktor na co dzień??no sory ale po raz pierwszy spodobała mu sie dziewczyna z innego domu.więc bał się tego.
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:40 pm

westchnęła. - okej, niech ci będzie - mruknęła, w sumie trochę rozczarowana tym wszystkim i zniechęcona też. - miłego treningu - powiedziała cicho i zaczęła się wczłapywać na górę po schodach.
Powrót do góry Go down
Wiktor

Wiktor


Liczba postów : 108
Join date : 14/01/2010

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2010 10:41 pm

-już nie będzie miły-mruknął pod nosem i niech to szlag nie poszedł na trening tylko do swojego dormitorium.stracił cały zapał ;/
Powrót do góry Go down
Bobby

Bobby


Liczba postów : 137
Join date : 18/01/2010
Skąd : z hogłartu

Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 EmptyPon Sty 18, 2010 10:02 pm

Siedział na środku holu i grał w ... czarodziejskie... SZACHY! ;o
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hol wejściowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hol wejściowy   Hol wejściowy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hol wejściowy
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zamek :: Parter-
Skocz do: