Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój Prefektów

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyCzw Sty 14, 2010 4:52 pm

Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 12:52 am

stała pod wejściem i podsłuchiwała bo wewnątrz było jakieś arcy wazne zebranie prefektów a ona chciała mieć jakąs fajną plotę na jutro.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 12:55 am

hm, w sumie nie wiem, czy noah był prefektem, ale jeśli nie, to miał wtyki u prefekta ślizgonów, bo to był jego kumpel ever. stał więc, oparty o futrynę drzwi i mierzył wzrokiem dziewczyny, szczególnie poppy, bo mimo, że był jeszcze bardziej zły niż jego siostra, to lubił romanse etc. ;/
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 12:58 am

popka nie była prefektem bo była niegrzeczna,ale pewnie jakiś jej ziom był i czekała na jego reakcje.widząc spojrzenie noa/noy?? odwineła lekko szatę ukazując zgrabną nóżkę.oni tam sami stali
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:13 am

noah, to się nie odmienia xd
próbował powstrzymać śmiech, bo poza tym, że cholernie go to kręciło, to też bawiło, że poppy jest taka bezpośrednia. rzucił koledze prefektowi spojrzenie, mówiące, że raczej nie będzie na niego czekał i stanął za poppy, nachylając się, żeby móc mówić jej do ucha. - od kiedy jesteś prefektem? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:16 am

odwróciła lekko głowę i zakryła szybko nogę.jej sposób jak zawsze działał.-nie jestem nim i nie zamierzam.to zadanie dla lizusów-skrzywiła się ale po chwili uśmiechneła-czemu tez podsłuchujesz??
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:17 am

- nie podsłuchuję, czekam na kumpla - wskazał na jakiegoś ślizgona o wrednym wyrazie twarzy. - ale to samo pytanie mógłbym zadać tobie. wiesz, że nie wolno nam tu być, a jednak łamiesz reguły. lubisz ryzyko? - zapytał. pewnie już ją widział jako kobietę śmierciożercy ;p
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:20 am

-kocham ryzyko i dobrą zabawę-przysuneła się bliżej drzwi aby lepiej słyszeć-jak boisz się tu być to sobie idź.ja chce wiedzieć co się dzieje-rozejrzała się czy nikt nie nadchodzi.już i tak miała pełno minusów na koncie ale zawsze jakoś kara ją omijała.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:22 am

ja myślałam, że ona z tych dobrych raczej xd
- nie boję się tu być - powiedział, a raczej prychnął, bo uraziła jego męską dumę ;/ ale też go rozbawiła tym oskarżeniem. - zawsze możesz o to później zapytać swojego kolegę prefekta... no, chyba że nie chce ci mówić o takich ważnych sprawach - uśmiechnął się. - idzie dumbledore! - nastraszył ją, bo tak naprawdę nikt nie szedł.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:24 am

ona tylko dobrze udaje i dobrze wygląda.nikt nie wie jaka jest.nawet ja.jeszcze nie wiem jaka ona będzie.na razie jest kameleonem.
uśmiechneła się cwaniacko i odsuneła od drzwi-nie obchodzi mnie jakaś formułka od prefekta,chce wiedzieć o czym naprawdę tam gadają-zerkneła kątem oka aby się upewnić czy serio nikt nie idzie
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:26 am

- uwierzyłaś mi - powiedział triumfalnie i przysunął się jeszcze bliżej niej, ciągle się jej przyglądając i mierząc ją wzrokiem i nawet się z tym zbytnio nie krył. - a właściwie, co cię to interesuje, skoro twoim zdaniem, to robota dla lizusów?
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:28 am

przewróciła oczami i zrobiła krok do tyłu.zacisneła dłoń na różdzce w kieszeni.noah naruszał jej prywatnośc xp-a co cię to obchodzi??-zmierzyła go wzrokiem i prychneła-jak Cię zwą?
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:31 am

jakoś go to zbytnio nie ruszało, ale kiedy zobaczył, że jest gotowa do ataku, to wziął rękę do tyłu, bo w tylnej kieszeni spodni miał różdżkę. - noah - powiedział. - a ciebie? - spytał, bo uznał, że tak wypada, ale dla niego to były tylko głupie i niepotrzebne formalności.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:33 am

ona chciała znać jego zdanie aby na niego jutro donieść hahahaha-interesuje cię to??-spytała unosząc brew.wyjeła szybko ręke z szaty i roześmiała się widząc jego przerażoną minę-nie bój się to tylko frotka-związała nią włosy w węzeł i spojrzała znowu na niego
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:35 am

- właściwie to nie - przyznał. - ale mogłabyś się zapytać, gdybym się nie zapytał. i nie pochlebiaj sobie, nie boję się ciebie - mruknął. - za to ty spokojnie możesz się bać mnie.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:37 am

rozesmiała się ironicznie-nawet nie wierz jak bardzo trzęse portkami-wzruszyła ramionami-nie jestes groźni-stwierdziła przyglądając mu się z lekkim uśmiechem-jestes nawet nawet jak na ślizgona
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:39 am

- jeszcze mnie nie poznałaś, mała - stwierdził, za to zastanawiał się, czy zna jego siostrzyczkę. pewnie szarlotka mówiła mu o poppy, ale przecież nie wiedział, jak miała na imię, bo nie chciała mu powiedzieć. - i nie wiem, czy są gorsi ślizgoni ode mnie. nawet nas nie znasz, nie przebywasz z nami na co dzień.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:40 am

-i tu byś się zdziwił-popatrzyła mu wymownie w oczy-tak się składa ze mam zamiar pojawić się jutro na waszej imprezie-położyła dłonie na biodra-i co powiesz teraz na to?? ona miała nadzieje ze w końcu dopadnie i niecnie wykorzysta drakusia.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:42 am

a noah miał nadzieję, że dopadnie i niecnie wykorzysta ją, muahahaha. i jej koleżanki przy okazji pewnie też ;p - cieszę się - powiedział. - przynajmniej będziemy mogli się lepiej poznać - uśmiechnął się soł seksi.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:44 am

opadły jej ręce bo go nie rozumiała.najpierw był nie miły a teraz taki sooooooo najs.uśmiechnela się krzywo-wątpie.chce poznać bliżej kogoś innego noah.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:47 am

- kogo innego? - spochmurniał i się odsunął. - kogo? - założył rękę na rękę i pewnie miał ochotę się z owym jegomościem rozprawić, bo zaczynał mieć ochotę na poppy. okej, wskażcie mi ładną dziewczynę, na którą noah nie miał ochoty xdd
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:48 am

przewróciła oczami i posłała mu uwodzicielski uśmiech-jakiegoś innego ślizgona-mówiła patrząc mu na usta-ale to zobacze jutro jak Was lepiej poznam-poprawiła włosy i zerkneła na drzwi
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:50 am

- podobno nie chcesz mnie lepiej poznać. i jak mi powiesz jaki to ślizgon, to przynajmniej będę mógł ci powiedzieć, czy masz u niego szanse. wiesz, sporo z nich jest zajęta - powiedział i po raz sto tysięczny zmierzył ją wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:53 am

złożyła usta w dzióbek.nie draczko nie był zajęty.na pewno.juz by o tym wiedziała i pozbyła się tej dziewczyny jak cary na zielarstwie.tak tak to była jej sprawka ale ciiiiii-nawet jesli jest zajęta to co za róźnica-odsuneła się od niego wyjeła różdzkę i z nudów napisała na ścianie coś w stylu "poppy tu była"
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów EmptyPią Sty 15, 2010 1:56 am

- zasadnicza - powiedział. - poza tym wolałbym wiedzieć, kogo muszę zlikwidować przed jutrzejszą imprezą - mruknął, ale już ciszej i dopisał na ścianie "razem z noah" xdd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Prefektów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Prefektów   Pokój Prefektów Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Prefektów
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Łazienka Prefektów
» Łazienka Prefektów
» Pokój życzeń
» Pokój wspólny
» Pokój wspólny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zamek :: 6 Piętro-
Skocz do: