Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Biuro Flitwicka

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyCzw Sty 14, 2010 3:29 pm

Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:05 pm

Wkradła sie tutaj aby wykraśc coś co jest jej potrzebne aby wskrzesić ojca.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:08 pm

a noah wracał właśnie z boiska, bo oglądał trening ślizgonów. zobaczył uchylone drzwi, więc zajrzał, bo był ciekawski. zauważył tinsley. - a co ty tu robisz? - zapytał naśladując głos flitwicka i założył rękę na rękę.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:10 pm

Odwróciła szybko głowe i zamkneła szufladę-O co Cię to obchodzi?-ona była nie miła dla ludzi więc sie nie zrażaj do mnie ale ona zło ma we krwi-I spadaj stąd.Natymiast.-podeszła nawet blisko niego i zaraz go wypchnie pewnie
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:17 pm

- bo co? - parsknął, bo trochę skojarzyła mu się z popps i go tym rozbawiła. - mam takie same prawo przebywania tutaj, jak ty. czyli żadne. ale i tak tu jesteś - prychnął. - za cztery minuty kończy się narada w pokoju nauczycielskim, więc radzę ci stąd zmykać. czego tu szukasz? - zapytał. mógłby jej pomóc, bo wykradł stąd już wiele rzeczy.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:20 pm

on ma brzydki av i przez to mi się nie podoba ;czałozyła ręce na piersi i wibła w niego swój bazyliszkowy wzrok-Radze Ci Noah abyś stąd natychmiast poszedł.Odwróciła się i wróciła do biurka Filcza.Musiała mieć to magiczne "coś".-Jak hcesz mi pomóc to patrz czy nikt nie idzie-rzuciła nieco milszym tonem i zacxeła grzebać w innych szafkach 
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:24 pm

mi się podoba ten av właśnie :c
- och, tak. mam ci pomagać, chociaż jesteś dla mnie nie miła? - rzucił, ale wyjrzał na korytarz. - na razie nikt nie idzie. powiedz czego szukasz. znam to biuro jak własną kieszeń - powiedział i uśmiechnął się czarująco, zaglądając jej przez ramię.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:28 pm

czerstwy jest ;/-Stój przy drzwiach -warkneła. Jak stoi na czatach to niech pilnuje drzwi a nie zagląda jej przez ramię.-Nie powiem Ci Noah.To tajemnica-ale spojrzała na niego z uznaniem jak powiedział że zna to biuro dosyć dobrze.Wyjeła coś z dolnej półki i wsadziła szybko do kieszeni-Już mam dzięki.Spadam stąd.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:33 pm

- w samą porę, bo flitwick idzie - uśmiechnął się i szarpnął ją za łokieć. pewnie mieli szczęście, bo irytek odwrócił uwagę flitwicka. zaciągnął ją w przeciwną stronę korytarza i stanęli za jakąś zbroją. - a teraz mi powiedz po co ci to? - wskazał na jej kieszeń, bo go to ciekawiło.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:35 pm

Wzruszyła ramionami-Potrzebne.I nie będe Ci się tłumaczyć kim ty wogóle jesteś-wyjrzała za zbroi ale tamci nadal stali i gadali o dupie maryni.-Ciekawi mnie bardziej co Ty tu robiłeś??-zamrugła i wgapiła się w niego przenikliwie
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:37 pm

- ja też nie mam zamiaru ci się tłumaczyć - powiedział, bo skoro ona nie chciała mu nic mówić, to on też nie musiał. - jestem uczniem. tak jak ty - przewrócił oczami i zobaczył jak flitwick znika w gabinecie. - droga wolna - poinformował ją.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:42 pm

Ona była szczególnym uczniem hehe xp-Więc uciekaj-rzuciła i wolnym krokiem podeszła do drzwi Filtwicka.Patrzyła jak ten siada.Na szczęscie się nie poznał że ktoś tu był.Ona się nikomu nie tłumaczy.Ani nawet Snejpowi ani Albusowi.Ona jest niezależną suką.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:45 pm

- chyba raczej ty powinnaś. zawsze mogę mu powiedzieć, że masz coś, co należy do niego - uśmiechnął się złośliwie i spojrzał na jej kieszeń, jakby chciał ją prześwietlić wzrokiem. - więc może lepiej bądź dla mnie milsza, jeśli nie chcesz mieć kłopotów.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:47 pm

Rozesmiała się.Przegiął.Juz myślała ze zostanie jej wspólnikiem ale skoro tak z nia pogrywa to ona będzie jeszcze gorsza.-To idź i powiedz na co czekasz kablu?-połozyła ręce na biodrach i się na niego z odrazą gapiła.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:54 pm

- na to, aż jednak się nawrócisz - powiedział i zbliżył się do drzwi, unosząc rękę, jakby chciał zapukać. - więc co, mam powiedzieć? a ty uciekniesz? - prychnął i złapał ją za nadgarstek, bo nie chciał, żeby mu uciekła, bo wtedy on wyjdzie przed flitwickiem na debila. ;/
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:57 pm

Roześmiała się znowu-no dawaj kablu pokaż na co Cię stać-oparła się z drugiej strony drzwi i czekała aż Noah zapuka-I tak wyjdziesz na współwinnego więc pukac.No pukaj-tupneła ze złościa noga-Albo ja to zrobię i na Ciebie doniose-zmrużyła oczy tak że miała teraz dwie małe szparki jak u węża.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptyWto Sty 19, 2010 11:59 pm

- ja? profesor flitwick mnie lubi. powiem, że cię przyłapałem - powiedział i pchnął drzwi, kiedy usłyszeli 'proszę'. - profesorze... tinsley chciałaby się do czegoś przyznać - wciągnął ją do pokoju i spojrzał na niego z zatroskaniem. był dobrym aktorem, więc flitwick i tak uwierzy jemu. ;p
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:04 am

Kopneła go z całej siły w kostkę i wyrwała rekę z uścisku-Masz przejebane-wysyczała mu do ucha.Spojrzała na profesora czy kim on tam był-Tinsley chciała tylko zgłościć że przyłapała Noah jak grzebał w pańskim biurku i coś z niego wzioł.-usmiechneła się do Flitwicka i z wyższością spojrzała na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:06 am

flitwick przyjrzał się noahowi, ale ten spojrzał na niego wzrokiem smutnego pieska i pewnie mu uwierzył. - to nie ja, panie profesorze - powiedział i wskazał na tinsley. - widziałem, jak wkładała coś do kieszeni. nie chciała mi powiedzieć po co to, a teraz mi grozi - dodał, bo miał nadzieję, że to mu w czymś pomoże.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:09 am

Nie pomoże.Ona go skreśliła za to że nawet pomyślał żeby na nią donieść.Zgromiła go w wzrokiem i prychneła.Podły kłamca.Ale profesorek był wyznawcą jej ojca więc uwierzył jej-No Noah pokaz panu co zwędziłes.-rozesmiała się że znowu wyszło na jej.Warto mieć wężowego ojca.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:17 am

- oczywiście - powiedział i ze złośliwym uśmiechem wsunął rękę w kieszeń tinsley i wydobył stamtąd to, co ukradła. a flitwick jest po dobrej stronie, tak na marginesie. xd - proszę. dziwne, że znajdowało się to w jej kieszeni, prawda? - dodał i popatrzył na profesora. - myślałem, że mi pan wierzy, odkąd przyłapałem pottera i jego przyjaciół zmierzających w pierwszej klasie ku zakazanemu lasowi - powiedział i rozmiękczył tym flitwicka, który mu uwierzył.
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:20 am

Ale Tinsley go znienawidziła.Widzisz co robisz niszczysz przyjaźnie naszych postaci swoim zacchowaniem ;c -Łapy przy sobie-warkneła i go odepchenła jak grzebał jej po kieszeniach-Nie dosyć  ze kabel to jeszcze kieszonkowiec.Zgłosze to.Zapamiętaj-Słuchała jego papalniny a sama w tym czasie wypowiedziała zaklęcie znikania i to coś co miała w kieszni znikneło.Pojawi się za jaki czas tam gdzie potrzeba.
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:25 am

oj, kiedyś mu wybaczy :c
- profesorze flitwick, możesz użyć zmieniacza czasu i zobaczyć, jak było naprawdę - zaproponował, bo w trzeciej części mcgonagall dała coś takiego hermionie i dzięki temu ocalili hardodzioba i syriusza! - co ty na to, tinsley? - uniósł brwi. - skoro nie masz nic na sumieniu, to chyba nie powinnaś mieć nic przeciwko?
Powrót do góry Go down
tinsley

tinsley


Liczba postów : 26
Join date : 18/01/2010

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:28 am

nie kablom i waflom się nie wybacza.donosiciel fuj fuj z niego brzydki chłopak nie dziwne ze nikt go nie chceWzruszyła ramionami-Róbcie co chcecie bo nic na mnie nie macie-usiadła sobie na biurku i dyndała nogami.Nie bała się niczego i nikogo.Nawet kary.Ale nie lubiła donosicieli.A on doniosł więc rzuci na niego Avada Kedavra hiehie i sie skończy jego zły zywot.A Ty mozesz zmieniń czas i zrobić z niego w końcu miłego Noaha
Powrót do góry Go down
Noah

Noah


Liczba postów : 126
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : London calling

Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka EmptySro Sty 20, 2010 12:32 am

on też nikogo nie chce, bo nie preferuje stałych związków ;p
flitwick się zgodził i znalazł zmieniacz czasu. przenieśli się więc pół godziny wstecz i zobaczył, jak tinsley węszyła w jego rzeczach i czegoś szukała. zapytał o co chodziło noah z tym, że zna jego gabinet, jak własną kieszeń. - miałem tu karę i pomagałem panu czyścić wszystkie słoiki i inne rzeczy, profesorze. pamiętam to i dlatego uważam, że nieźle znam ten gabinet - wzruszył ramionami, a flitwick zaczął myśleć nad karą dla tinsley.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Flitwicka Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Flitwicka   Biuro Flitwicka Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro Flitwicka
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zamek :: 7 Piętro-
Skocz do: