Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Charlotte Twain / Kaya Scodelario

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Charlotte Twain / Kaya Scodelario Empty
PisanieTemat: Charlotte Twain / Kaya Scodelario   Charlotte Twain / Kaya Scodelario EmptyCzw Sty 14, 2010 5:42 pm

Imię i Nazwisko: Charlotte Twain.
Data urodzenia: 28 czerwca 1992
Wiek: 17 lat.
Status krwi: Czysta.
Rodzice: Rodzice zapewne pomagają Zakonowi Feniksa, chociaż ojca zawsze ciągnęło do Śmierciożerców. Wiedział jednak, że jego żona by tego nie chciała, dlatego też zgrywa dobrego i działa w Zakonie, tak jak żona.
Rodzeństwo: Starszy brat, którego kiedyś tam zrobię. xd
Cechy osobowości: Była wychowywana na miłą, sympatyczną i ciepłą osobę, jednakże nie do końca taka pozostała. Jest uparta i umie walczyć o swoje. Nie przepada za nauką, dlatego też jej oceny są średnie. Najbardziej interesuje ją czarna magia, co pewnie ma po ojcu i stara się ukrywać przed matką...
Historia: Charlotte urodziła się prawie osiemnaście lat temu w Londynie. Już od dziecka zawsze dążyła do wyznaczonych sobie celów. Zawsze kłóciła się z bratem, który jest chyba jeszcze gorszy niż ona - nawet nigdy nie krył się z tym, że kręci go czarna magia i zamierza w niedalekiej przyszłości przystąpić do Sami-Wiecie-Kogo. W Hogwarcie jest już parę ładnych lat i o ile się nie mylę, to to już ostatni rok, a jak nie, to przed nią jeszcze jeden. Nigdy nie przykładała się do nauki, co denerwowało jej matkę, bo chciała, żeby córka i syn poszli w jej ślady i prężnie działali w Zakonie Feniksa. Niestety, najpewniej to marzenia ściętej głowy.
Wady: Bywa kłótliwa i nie należy do najlepszych ludzi.
Zalety: Jest mądra. xd
2 fotki:
Charlotte Twain / Kaya Scodelario 002_20183396
Charlotte Twain / Kaya Scodelario Kaya-Emma-kaya-scodelario-6298388-650-967
Powrót do góry Go down
Poppy

Poppy


Liczba postów : 402
Join date : 14/01/2010
Age : 30
Skąd : Londyn

Charlotte Twain / Kaya Scodelario Empty
PisanieTemat: Re: Charlotte Twain / Kaya Scodelario   Charlotte Twain / Kaya Scodelario EmptyCzw Sty 14, 2010 5:45 pm

ja tez jestem mądra zgapiłas moją zalete

wybierz sobie domek
Powrót do góry Go down
Charlotte

Charlotte


Liczba postów : 211
Join date : 14/01/2010
Age : 31
Skąd : no place like London!

Charlotte Twain / Kaya Scodelario Empty
PisanieTemat: Re: Charlotte Twain / Kaya Scodelario   Charlotte Twain / Kaya Scodelario EmptyCzw Sty 14, 2010 5:46 pm

sorry, nawet nie czytałam Twojej wizytówki ;p
chyba jej tylko Slytherin pasuje ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Charlotte Twain / Kaya Scodelario Empty
PisanieTemat: Re: Charlotte Twain / Kaya Scodelario   Charlotte Twain / Kaya Scodelario Empty

Powrót do góry Go down
 
Charlotte Twain / Kaya Scodelario
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Noah Twain / Isaiah Garnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Czarodzieje i mugole :: Czarodzieje-
Skocz do: